17:05 / E Enjte, 12 Dhjetor 2019

Burrat zbulojnë sekretet të cilat nuk ja kanë thënë asnjëherë partnereve

Disa burra kanë treguar sekretet e tyre, që edhe po cilësohen se janë edhe mjaftë të çuditshme.

Mirëpo tërë këto rrëfime janë bërë duke qenë anonim, por një zëdhënës i cili ka punuar në këto anketa ka thënë se ‘Ndershmëria supozohet të jetë politika më e mirë, por ne u tronditëm nga gjërat që partnerët i kanë mbajtur të fshehura’.

Këto janë disa nga sekretet:

‘Unë e urrej gatimin e saj, mirëpo nuk mund të ja them’.

‘E kam dashur vetëm një grua dhe nuk është ajo me të cilën jam tani’.

‘Isha i virgjër kur u takuam’.

‘Kam dalë në takim me një vajzë që luante në filma porno’.

‘Gjatë një viti sa kemi bërë seks kam marrë gjithmonë Viagra’./Indeksonline/.

Mos i humb