09:20 / E Hënë, 09 Tetor 2017 / indeksADMonline

Burri rrahë gruan në Podujevë

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person në Podujevë për dhunë në familje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/shqiptar, pasi që i njëjti kishte sulmuar bashkëshorten e tij viktimën femër K/Shqiptare. Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa njësitet policore kanë konfiskuar dy thika dhe një kaçavidë”, njofton policia.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./AktivPress