21:30 / E Diele, 28 Maj 2023 / AR

Buta e Gjiko po godasin me një super projekt

Ashtu siç kishte paralajmëruar Indeksonline, dy reperët e famshëm Buta e Gjiko po vijnë me bashkëpunim.

“Manuali” titullohet projekti i cili i bëri bashkë dy yjet e muzikës.

Kënga do të publikohet me datë 4 qershor dhe sigurisht do jetë hit i kësaj vere./Indeksonline/