10:26 / E Mërkurë, 19 Shkurt 2020

Cakaj arrin në Kosovë, takohet me Konjufcen

Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme të Republikës së Shqipërisë, Gent Cakaj ka arritur në Kosovë në një vizitë zyrtare.

Ai fillimisht është pritur nga ministri i Punëve të Jashtme dhe Diasporës (MPJD), Glauk Konjufca ndërsa më vonë do të takohet me presidentin Hashim Thaçi e me kryeparlamentaren Vjosa Osmani./IndeksOnline/

Mos i humb