21:04 / E Mërkurë, 15 Maj 2019

Capital T dhuron iftar për 310 persona dhe bën iftar me ta

Capital T veçse një reper i suksesshëm, ai shpesh e ka dëshmuar që është edhe një humanist i madh.

Jo rrallë herë reperi ka ndihmuar familjet në nevojë.

Ndërsa, ai sot ka bërë një vepër të madhe humane, duke dhuruar iftar për 310 persona, madje artisti edhe ka bërë iftar me ta.

Ndryshe, Capital shumë shpejtë do t’vjen me një projekt të ri muzikor, që bëhet fjalë për një remake./Indeksonline/

Mos i humb