18:43 / E Shtunë, 23 Maj 2020 / indeksADMonline

Cardi B çmend internetin, zbulon tatuazhin e veçantë

Cardi B ka zbuluar tatuazhin e saj të çmendur!

Trupi i reperes Cardi B tashmë është i mbushur më një tatuazh masiv, dhe ajo tregon se u deshën muaj të tërë për ta realizuar.

Tatuazhi përshkon tërë pjesën e pasme të Cardi-t, nga maja e shpinës deri në mes të kofshës.

Aty ka zbukurime me lule e flutura, dhe është me ngjyra nga më të ndryshmet.

Cardi nuk është e para që e bën këtë gjë, pasi që Ben Affleck ka zbuluar tatuazhin e tij kohë më parë./Indeksonline/