14:33 / E Enjte, 14 Dhjetor 2017

Caritas Kosova i dhuron QKUK-së 25 shtretër

Caritas Kosova, do të dhurojë 25 shtretër me dyshekë dhe komodina, donacion për Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK).

Në njoftimin për media të dërguar nga QKUK, bëhet e ditur se donacioni do të dorëzohet ditën e premte (15.12.2017) ora 11:00, afër objektit të Klinikës së Kirurgjisë.