07:46 / E Premte, 15 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Caritas Kosova ndihmon QKUK-në

Caritas Kosova do të dhurojë sot 25 shtretër me dyshekë dhe komodina për Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK).

Donacioni do të dorëzohet sot afër objektit të Klinikës së Kirurgjisë.

Temat: