21:52 / E Premte, 07 Maj 2021 / I.S

‘CAS’ refuzon apelin e Barcelonës për kartonin e kuq të trajnerit, Koeman!

“CAS” ka refuzuara apelin e Barcelonës për  t’ia larguar kartonin e kuq, Ronald Koemanit.

Trajneri i Barcelonës u dënua nga gjyqtari në takimin ndaj Granadës me dy ndeshje mos-lojë, shkruan IndeksOnline

Kështu, pas këtij vendimin të gjyqtari, Barcelona kishte dërguar rastin në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv por që sot ka marr përgjigje negative.

Pra, ‘CAS’ ka refuzuar apelin e Barcelonës dhe vendimi mbetet përsëri në fuqi.