09:31 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Cavaliers vazhdon me fitore (Video)

Cleveland Cavaliers ka vazhduar me fitore. Nën-kampioni arriti ta mposhte me lehtësi klubin e Pistons me rezultat 116 – 88, shkruan IndeksOnline.

Më i miri në këtë ndeshje ishte Kevin Love që realizoi 19 pikë, 11 kërcime dhe 4 asistime, i ndihmuar nga LeBron James që shënoi 18 pikë, dy kërcime dhe tetë asistime.

Fitore në këtë xhiro arriti edhe San Antonio Spurs që mposhti 96 me 85 ekipin e Hawks.

Më poshtë i keni të gjitha rezultatet:/IndeksOnline/

Timberwoleves 102 – 118 Hornets

Cavaliers 116 – 88 Pistons

Pacers 105 – 97 Magic

Jazz 86 – 107 76ers

LA Clippers 85 – 107 Knicks

Trailblazers 100 – 92 Grizzlies

Wizard 99 – 88 Bucks

Thunder 107 – 114 Pelicans

Celtic 110 – 102 Mavericks

Hawks 85 – 96 Spurs

Nuggets 114 – 98 Kings