20:30 / E Premte, 22 Janar 2021 / Ç.Q

Certifikohen listat e kandidatëve për deputetë të LDK-së dhe e PDK-së

Lista e LDK dhe ajo e PDK-së është certifikuar për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Në votimin që u bë në KQZ dy listat morën shumicën e votave./Indeksonline/