13:55 / E Shtunë, 24 Tetor 2020

Çfarë gol ishte ky miq, West Hami kalon në epërsi ndaj Cityt

Vjen goli i parë në takimin ndërmjet West Hamit dhe Manchester Cityt, duel ky në kuadër të xhiros së gjashtë në Premierligë.

Golin e parë dhe të epërsisë për klubin e  West Hamit e ka shënuar, Michail Antonio në minutën e 18’të të takimit, pas një goditje fantastike, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 1:0.