15:40 / E Martë, 05 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Çfarë krenarie! Dua renditet në maje të toplistave me ‘New Rules’ (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa po vazhdon që secilin shqiptar ta bëjë krenar të gjithë ata që frymojnë shqip.

Ajo së fundi është renditur me këngën ‘New Rules’ e cila është renditur e para për vitin 2017 nga Soptify, shkruan Indeksonline.

Image result for dua lipa

Ajo në këtë mënyrë i ka lënë mbrapa shumë hite si ato të Beyonce dhe Taylor Sëift.

‘New Rules’ është transmetuar nga 464 milion herë në mbarë botën duke u shndërruar në një hit të pa diskutueshëm kurse ajo është renditur e 15-ta në ‘Billboard Hot 100’.

Image result for dua lipa

Ndryshe, Dua ka kohë që po qëndron në maje të listave./Indeksonline/

Image result for dua lipa

Temat: