08:06 / E Martë, 19 Mars 2024 / mp

Çfarë po ndodh sot me monedhat e huaja? Ja me sa po blihen dhe shiten dollari dhe euro

Sot, më 19 mars 2024, dollari amerikan blihet me 94.5 lekë dhe shitet me 95.4 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimin valutor, për të gjitha monedhat e huaja: