13:28 / E Shtunë, 24 Tetor 2020

Çfarë po përgatit Arilena?

Njihet për zërin unik, talentin, thjeshtësinë dhe bukurin natyrale.

Bëhet fjalë për artisten Arilena Ara e cila është rikthyer në studion për punën në projekt të reja.

Këngëtarja nuk ka sjellur një këngën të re që nga “Fall From The Sky” me të cilën u përzgjodh si fituese për të përfaqësuar Shqipërinë në Eurovision.

Por, tashmë adhuruesit e saj shumë shpejt mund të presin një hit të ri nga ajo.

Vet Arilena ka bërë të ditur një gjë të tillë duke postua një fotografi nga studion muzikore.

Se çfarë po përgatit këngëtar mbetet të shihet./Indeksonline