10:33 / E Diele, 27 Tetor 2019 / indeksADMonline

Chisora nokauton Pricen, ja pamjet

Derek Chisora ka fituar me nokaut ndaj David Price në meëin e mbrëmshëm.

Price nuk arriti të duronte më shumë se katër raunde. Chisora ishte dominues gjatë tërë kohës dhe tash po kërkon një meç më të madh.

Prince nuk mundi t’i bëjë ballë goditjeve të Chisoras më dhe u rrëzua në dysheme në rundin e katërt.

Ekipi i tij e hodhi peshqirin e bardhë në dysheme menjëherë pasi Price u ngrit në këmbë./Indeksonline/