23:29 / E Mërkurë, 16 Maj 2018

Chloe Khan në Dubai, ka vendosur ta emërojë një deve – ja emri (Foto)

Ajo ka kohë që nuk ka lëvizur nga vendi më i vizituar dhe më luksoz në botë.

Chloe Khan ka pozuar në Dubai pranë një deve, të cilit ka vendosur edhe t`ia vë një emër. Karlos, është emri që ka propozuar modelja, shkruan Indeksonline.

Por bukuroshja nuk e lë me kaq. Ajo sërish ka “goditur” me një foto ku në fokus e ka gjoksin e saj gjigant.

“A besoni në mundësi të dytë?”, ka pyetur ajo ndjekësit e saj./Indeksonline/