23:06 / E Premte, 20 Shtator 2019

Chris Brown i’a bënë këtë Rihannës

Rihanna dhe Chris Brown kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit por i dhanë fund lidhjes së tyre para shumë vitesh.

Ajo që nga viti 2017 është e lidhur me miliarderin Hassan Jameel, me të cilin shfaqet shumë e lumtur.

Por siç duket Chris Brown është i fiksuar me ish të dashurën e tij. Ai së fundmi i komentoi Rihannës në foton që ajo ka postuar në Instagram. Në foto, pranë Rihannës ndodhet një llambë.

Chris komentoi: “Do doja të isha llamba”./Indeksonline/