16:30 / E Hënë, 04 Korrik 2022 / AR

Chris Rock në lidhje dashurie?

Chris Rock dhe Lake Bell po i shtojnë më shumë karburant thashethemeve për romancë.

Në fotot ekskluzive të siguruara nga Page Six, dyshja u panë duke lënë një darkë në pikën e nxehtë të famshëm Giorgio Baldi në Santa Monica, Kaliforni, të shtunën mbrëma.

Dyshja mbërriti rreth orës 20:45 dhe darkoi për gati dy orë. Sipas një dëshmitari okular, Rock dhe Bell ishin kapur për dore teksa po dilnin nga restoranti luksoz italian, por menjëherë e lanë njëri-tjetrin kur panë fotografët.

Dalja e tyre e katër korrikut vjen më pak se një muaj pasi të dy u panë së bashku në Busch Stadium në St. Louis për një lojë Cardinals.

Dyshja e përfolur ishin duke qëndruar së bashku në një kuti, siç u pa në pamjet e siguruara nga TMZ në atë kohë.

Dyshja ende nuk kanë komentuar thashethemet për romancën e tyre.