22:41 / E Diele, 29 Prill 2018 / indeksADMonline

Çifti detyrohet t’i thotë lamtumirë njëri-tjetrit, pasi migracioni e kthen gruan në Filipine (Video)

Ky është momenti i prekshëm kur një çift detyrohen t’i thonë njëri tjetrit “lamtumirë” në aeroport.

Për shumë kë, aeroporti i Birminghamit shënon një fillim të pushimeve për t’u larguar nga realiteti apo të pushimeve për të marrë diell.

Por dje, ky aeroport ishte një sfond i lamtumirës së dashurisë së Richard Broën dhe Christy Manganti, pasi atë migracioni e ktheu në Filipine.

Pamjet e marra para aeroportit, shfaqin çiftin duke qëndrua para njëri tjetrit dhe duke u shikuar në sy përderisa përshëndesin njëri tjetrin, para se të ndaheshin.

Broën, 54 vjeç, tha: “Isha kaq i tronditur kur e pash atë tek detyrohej të largohej. Ne ishim plot shpresë se do të  mund të jetonim së bashku dhe të martoheshim. Por tani gjithçka ka ndryshuar, dhe kushton shumë para.