22:49 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Çifti fillon të bëjë seks në veturën e taksistit, ja çfarë ndodh më pas… (Video+18)

Një çift nga Rusia nuk i janë përmbajtur ndjenjave të tyre për seks kështu duke kryer veprime të turpshme në veturën e një taksisti.

Përderisa vozitësi u nervozua kur ata pyetën nëse mund t’i linte vetëm për disa minuta, që ata të kishin privatësi, raporton DailyMail.

“Jeni në vete, t’ju lë makinën që ju të bëni seks në të? Dilni jashtë dhe shkoni ku të doni”,- ka thënë taksisti përderisa mundohej të mos u kushtojë vëmendje.

Videoja raportohet të jetë realizuar në një nga rrugët e Moskës./Indeksonline/