15:51 / E Shtunë, 25 Gusht 2018

Çifti i dëshpëruar për një fëmijë kuptojnë se po kryenin marrëdhënie në mënyrë të gabuar, gruaja ishte ende e virgjër

Një çift i martuar ishin shumë të dëshpëruar që pas katër vitesh martesë nuk ishin në gjendje të kishin një fëmijë, transmeton Indeksonline.

Por, ata po kryenin në marrëdhënie në myrg të gabuar që nga koha kur ishin martuar, dhe nuk po mundnin të ngjiznin një të tillë.

Çifti i cili nuk ka dashur që të emërohet, por u takojnë moshave 26 dhe 24 vjet, morën këshilla profesionale pasi që kërkuan ndihmë për këtë çështje.

Sipas gjinekologut, Liu Hongmei tha se ata po kryenin marrëdhënie në mënyrë të gabuar dhe u dha edhe lajmin shokues se gruaja ishte ende e virgjër./Indeksonline/

Mos i humb