15:29 / E Mërkurë, 26 Qershor 2019

Çifti i njohur i jep fund lidhjes

Camila Cabello dhe i dashuri i saj, Matthew Hussey , i kanë dhënë fund lidhjes pas më shumë se një viti së bashku.

Vetëm disa ditë pasi Camila publikoj bashkëpunimin me këngëtarin e njohur, Shawn Mendes në të cilën dyshja kanë përfshirë disa skena mjaft intime, një burim për The Sun pohoj se ajo dhe Hussey, i kanë dhënë fundi lidhjes, transmeton Indeksonline.

“Marrëdhënia e Camila’s me Matthew u prish dy javë më parë. Ishte vendim i ndërsjellë për t’i dhënë fund gjërave. Por ata kanë kaluar shumë kohë së bashku dhe duan të jenë miq, pavarësisht ndarjes”, tha një burim për The Sun.

Camila këto ditë bashkëpunoj në këngën e re ‘Seniorita’ me këngëtarin Shëan Mendes./Indeksonline/