22:09 / E Mërkurë, 15 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Çifti kryen marrëdhënie para derës së shtëpisë, një skenë të tillë nuk e keni parë kurrë (Video 18+)

Një skenë me të vërtetë e paparë ka ndodhur sot paradite rreth orës 11,50 në Bathore të Kamzës. Një banor i zonës ka arritur të lëmojë në mënyrë mjaft të qartë një çift që po kryente marrëdhënie seksuale në mes të ditës përpara derës së komshiut të tij.

Sjellja e të rinjve është me të vërtetë e habitshme pasi ata kanë ulur pantallonat dhe kanë përformuar aktin seksual në mes të ditës në një rrugë dhe për më tepër përpara derës së shtëpisë së një të panjohuri. Skena është kapur edhe nga kamerat e sigurisë, por edhe nga vetë qytetari i cili ka mbetur pa fjalë nga kjo ngjarje. Ai shprehet i shokuar pasi në atë rrugë dhe në atë orë kalojnë mjaft njerëz dhe sidomos fëmijë që shkojnë apo kthehen nga shkolla. Në vijim video e cila nuk ka nevojë për koment./JOQ