12:11 / E Martë, 08 Tetor 2019

Martohet çifti në spital, pasi dhëndrri pati një operacion në tru

Një çift u martua në një dhomë spitali pasi dita e tyre e dasmës u ndërpre pasi dhëndrit iu desh t’i nënshtrohej një operacioni në tru.

Xhesika Dans, 30- vjeçare dhe Timothy Bety 25- vjeçar u nxituan për në dhomën e urgjencës për shkak të një abscesi që pati në tru.

Timonthy u zgjua në një gjendje kome e shkaktuar dy ditë më vonë. Fjalët e tij të para ishin për Xhesikën: “Unë dhe ti, përgjithmonë”, transmeton Indeksonline.

Çifti u njoh më 2013 dhe u fejua më vitin 2014, kaluan vite, duke planifikuar dasmën e tyre.

Timonthy ka edhe një tatuazh gjithashtu ku shkruan “Ti dhe unë, përgjithmonë”./Indeksonline/