10:41 / E Hënë, 12 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Çifti që dashurinë e shprehin edhe duke u kombinuar me njëri-tjetrin

Nëse doni të dini se si duket marrëdhënia e përsosur, njihuni me Tsuyoshi dhe Tomi Seki.

Çifti nga Japonia ka qenë së bashku për 38 vjet. Sekreti i partneritetit të tyre të përjetshëm? Të komibunuarit në veshje, transmeton Indeksonline.

Madje të dy i japin komplimente njëri-tjetrit.

Llogaria e tyre në Instagram, @ bonpon511, ka tërhequr vëmendjen nga shikuesit anembanë botës të cilët janë të obsesionuar me ansamblet e tyre të koordinuara dhe ata tani kanë 751,000 ndjekës dhe numërim.

Këto dy janë një shembull i shkëlqyer se si duhet të bëhen marrëdhëniet. Një çift i ngjashëm është një çift i lumtur./Indeksonline/