14:49 / E Martë, 28 Maj 2024 / L K

Cikalleshi pensionohet nga Kombëtarja shqiptare, ky është reagimi i tij për mosftesën në Euron 2024

Sokol Cikalleshi ka vendosur të pensionohet nga Kombëtarja shqiptare.

Sulmuesi shtatlartë ka marrë këtë vendim një ditë pasi Sylvinho s’e ftoji në Euron 2024.

Cika ka thënë se ka qenë një krenari dhe emocion i

papërshkueshëm përfaqësimi i fanellës së ekipit kombëtar./Indeksonline/