15:12 / E Mërkurë, 19 Qershor 2019

Cila është kënga që e ka bërë për vete Elseid Hysajn

Ylli i Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj po vazhdon pushimet në atdhe. Mbrojtësi i Napolit është parë vazhdimisht duke u dëfryer nën ritmin e këngëve shqipe.

Por, Hysaj duket se ka një këngë të preferuar të cilën shpeshherë e dëgjon në veturë.

Bëhet fjalë për hitin veror “Tela” të cilin me sukses e kanë lansuar Ermal Fejzullahu dhe Kida./Indeksonline/