12:52 / E Enjte, 01 Tetor 2020

Cila është makina e pëlqyer e Rita Orës?

Rita Ora është një prej vipave më të pasur të të gjithë botës dhe kjo gjë tregohet më së miri në jetën luksoze që bën.

Ajo mund të ketë shumë makina në pronësi, por një gjë ka rënë në sy, mesa duket Ritës i pëlqejnë vetëm makinat e tipit “Range Over”, pasi me to është parë më së shumti duke udhëtuar.

Pasi kaloi kohë me miqtë e saj në fshatin anglez dhe më pas me fluturime të ndryshme drejt Evropës, ajo është rikthyer në punë.

Këngëtarja dukej elegante me pallton e saj të gjatë prej lëkure, ndërsa futej në makinën e saj të tipit “Range Rover”.

Rita e kombinoi pallton e saj të zezë prej lëkure me xhinse të gjera të cilat tregonin çizmet e saj me lëkurë gjarpri.

Ajo vuri një kapele bejsbolli në kokë dhe vuri në dukje makijazhin minimal, teksa flokët e saj bionde i la në mënyrë të lirshme.

Rita po përgatitet për projektin e saj të radhës që është një film.