13:00 / E Hënë, 25 Shtator 2023 / AR

Çka ndodhi me Arbeniten, shfaqet duke qarë?

Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli, ditën e sotme ka shqetësuar fansat e saj.

Në Instagram ka publikuar një fotografi ku shihet sikur të jetë përlotur.

Sigurisht, nga ndjekësit ka marr mesazhe të shumta duke e pyetur për gjendjen e saj teksa modelja tha se ‘fajet’ i kishin produktet e lëkurës.

Ajo publikoi një tjetër fotografi ku shkroi se kremi i syve dhe produktet e tjera kanë bërë që të duket sikur po qante./Indeksonline/