10:03 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Cmendet Ciara, ja çfarë lëvizjesh të pakontrolluara bënë (Foto)

Ciara është njëra nga këngëtaret më të njohura të shoubizit ndërkombëtar e cila ka sjell shumë hite që dëgjohen në të gjitha botën.

Image result for ciara

Ajo së fundi ka postuar një video të shkurtë në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka përdorur opsionin ‘bumerang’.

Ajo këtu shfaqet teksa bënë disa lëvizje të cilat në pamje të parë duken të pa kontrolluara por Ciara duket shumë tërheqëse me fustanin e saj të zi dhe të gjatë.

Image result for ciara

“Kur një grua martohet me një burrë të mirë” ka shkruar Ciara duke ia bashkangjitur videos.

Ja si duket ajo./Indeksonline/

Mood When Your Girl Marries A GOOD Man! ?

A post shared by Ciara (@ciara) on

Temat: