21:46 / E Shtunë, 25 Maj 2024 / MSH

Çmenduri: Fansja e Madonnas realizon 18 tatuazhe me portretin e këngëtares

Një fanse e përkushtuar e muzikës pop nderoi artisten e saj të preferuar duke bërë një rekord 18 tatuazhesh të Madonnës në trupin e saj.

Tara Berry nga Topeka fitoi Rekordin Botëror Guinness për më shumë tatuazhe të së njëjtës muzikante në trup (femër), duke marrë titullin nga britanikja Nikki Patterson, e cila ka 15 tatuazhe të reperit Eminem.

Berry tha se ajo bëri tatuazhin e saj të parë të Madonna-s në vitin 2016, kur dëgjoi se këngëtarja po kërkonte fansa me tatuazhe për t’u shfaqur në një video muzikore.

Madonna superfan breaks record with 18 tattoo tributes to iconic singer |  Guinness World Records

“Shumica e tatuazheve ishin në një periudhë gjashtëmujore. Unë kisha tashmë dy tatuazhe të portretit të Madonës kur lexova për personin që kishte titullin e rekordeve botërore Guinness në atë kohë me 15 tatuazhe Eminem,” tha Berry për Guinness World Records.

Imazhet ikonike të Madonna-s që Berry ishte kthyer në tatuazhe përfshijnë të gjithë karrierën e këngëtares dhe përfshijnë një rikrijim të puthjes së famshme mes Madonna-s dhe Britney Spears në MTV Video Music Awards 2003.

tara berry madonna tattoo vogue hands

“Shumë, shumë njerëz pyesin nëse mund të bëjnë foto dhe video krahët e mi. Unë jam e lumtur”, tha Berry.

Ajo vlerësoi se tatuazhet i kushtuan asaj një total prej më shumë se 9,800 dollarë.

“Unë u luta, mora hua, bëra marrëveshje, çdo gjë për të ecur përpara në proces,” tha Berry.

tara berry madonna tattoo with eye patch
tara berry tattoo of madonna kissing britney
tara berry madonna tattoo with guitar
tara berry takes a selfie in the mirror
tara berry tattoo madame x