11:26 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

CR7 do të jetë në ‘El Clasico’

Heqen dyshimet rreth prezencës së Cristiano Ronaldos në ‘El Clasico’

Portugezi para pak minutash është parë duke u trajnuer për herë të parë gjatë kësaj jave me pjesën tjetër të grupit dhe nuk do të humbas derbin e madh.

Zidane mund të llogaris në të gjithë grupin e tij, me përjashtim të portierit të tretë Luca. /IndeksOnline/