21:03 / E Enjte, 19 Shtator 2019

Cristiano Ronaldo tregon se cila është ëndërra e nënës së tij

Cristiano Ronaldo dhe Georgina janë një ndër çiftet më të komentuara në media.

Image result for ronaldo georgina family

Në një interviste, Ronaldo ka folur rreth partneres së tij. Ai ka thënë se është shumë i dashuruar me Georginen dhe që së shpejti ata do të martohen, shkruan Indeksonline.

“Ajo më ka ndihmuar shumë. Unë e dua atë. Ne do martohemi një ditë, është ëndrra e nënës time”, është shprehur Cristiano./Indeksonline/

Image result for ronaldo georgina
Image result for ronaldo georgina