16:59 / E Enjte, 21 Janar 2021 / Ç.Q

Çudi në Uells, gruaja refuzonte të fle me bashkëshortin sepse po i binin thonjtë

Një burrë thotë se gruaja e tij nuk pranoi të flinte në të njëjtën shtrat me të, sepse gishtërinjtë e këmbëve vazhdimisht i binin.

Rreth tre vjet mbrapa, Simon Charlesworth u gjend në spital me sëmundje të ndryshme.

Ai ishte vërtet i sëmurë dhe iu desh të kalonte 10 ditë në një gjendje kome të detyruar, me mjekë që punonin pa u lodhur për ta mbajtur atë të mos vdiste.

Credit: Media Wales

Charlesworth me të vërtetë mbijetoi, por ai ende po vuan nga efektet vite më vonë, dhe gishtërinjtë e tij janë bërë të zezë dhe kanë filluar të bien thonjt një nga një për shkak të qarkullimit të dobët të gjakut.

Simon, nga Bridgend , shpjegoi: “Gruaja ime refuzoi të flinte në të njëjtin shtrat me mua, pasi ajo nuk donte të zgjohej me thonj të këmbës pranë saj./Indeksonline/