16:52 / E Premte, 08 Nëntor 2019

Dafina ju përshëndet, me një foto të ‘nxehtë’

Dafina Zeqiri dinë si të jetë në qendër të vëmendjes dhe këtë e bën vazhdimisht.

Linjat e saj seksi ajo nuk lë rast pa i ekspozuar, postimet e saj në rrjetet sociale nxisin reagime të shumta dhe kjo ndodhi edhe me fotografin e radhës që këngëtarja hodhi në Instagram, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e njohur u shfaq në një pozitë tejet provokuese teksa shihet pranë një pishine e veshur në vetëm në bikini.

“Përshëndetje, si jeni”? ju ka drejtuar Dafina adhuruesve në gjuhën italiane, ndërsa dukej mjaft atraktive.

Ndryshe, pak ditë më parë Dafina lansoj projektin e ri ‘Ring Ring’ në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Varrosi./Indeksonline/

View this post on Instagram

Ciao, come stai…..

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on