21:09 / E Enjte, 02 Shkurt 2023 / MSH

Dafina, Kresha e Lyrical Son publikojnë projektin e ri

MC Kresha, Lyrical Son dhe Dafina zeqiri kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Treshja kanë sjellur këngën që është pjesë e albumit të Kreshës dhe Lyrical Son, “Muzikë me qalldis”.

“Süße” është prodhuar nga PINT, me tekst të vet këngëtarëve.

Këngën mund ta dëgjoni në linkun më poshtë: