11:01 / E Shtunë, 27 Qershor 2020 / indeksADMonline

Dafina ndan fotografi të reja nga videoklipi me Lumin dhe Ledrin

Kanë mbetur edhe pak ditë nga lansimi i bashkëpunimit të shumëpritur i Dafina Zeqirit, Ledri Vulës dhe Lumi B.

Treshja bën të ditur pak ditë më parë se kënga do të lansohet më 1 korrik dhe kënga do të jetë pjesë e albumit të Dafinës.

Ndërsa vet artistja la vazhduar të publikoj fotografi  nga xhirimet e videoklipit e që vjen me një stil ndryshe, unike dhe tejet seksi.

“Me tona tmirat je, me ty jam edhe kur je keq…. #AMAN”, ka shkruar Dafina në  mbishkrim shkëputur nga teksti i këngës.

Ndërkohë, Dafina pritet që shumë shpejt të lansoj albumin më të ri “Dafinë moj”./Indeksonline/