13:15 / E Martë, 05 Nëntor 2019

Dafina Zeqiri gjysmë e zhveshur, ka një pyetje për ju?

Ajo ka qenë tejet aktive me projekte muzikore dhe koncerte gjatë këtij viti dhe nuk po ndalet me kaq.

Dafina Zeqiri së fundi publikoi edhe një tjetër bashkëpunim. Këtë herë me një reper nga Shqipëria, Varrosin, shkruan Indeksonline.

Ndërsa, tani ka ardhur koha që Dafina të mendojë për pushime dhe për këtë shkak ka pyetur adhuruesit në Instagram.

E veshur vetëm në bikini, e shtrirë pranë një pishine, këngëtarja ka shkruar: “A keni ndonjë ide se ku mund të shkoj për pushime këtë vit?”.

Natyrisht, ajo dukej “përvëluese” në pamje teksa tregoj edhe linjat e saj seksi./Indeksonline/