18:15 / E Hënë, 14 Janar 2019

Dafina Zeqiri nuk ndalon, me gjuhën jashtë provokon

Dafina Zeqiri është ndër këngëtaret më të dashura në vend.

Ajo është tejet aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht provokon adhuruesit e saj me imazhe të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Këtë herë këngëtarja e njohur, nuk ka hezituar të provokoj me gjuhën jashtë.

Kështu Dafina ka nxitur adhuruesit e saj në Instagram e që janë të shumtë.

Kujtojmë që Dafina është aktive edhe me projektet muzikore, ajo së fundi ka publikuar këngën ‘Alo’ në bashkëpunim me Dj Geek./Indeksonline/