18:13 / E Martë, 16 Tetor 2018 / indeksADMonline

Dafina Zeqiri publikon këngën e shumë paralajmëruar ‘Kurgjo nuk kallxojna’

Dafina Zeqiri nga kthimi në Kosovë është aktivizuar tej mase në botën e muzikës.

Ajo ka lansuar disa këngë radhazi, e këtë herë pati radhën edhe kënga ‘Kurgjo nuk kallxojna’.

Kësaj kënge, Dafina i bëri shumë publicitet, duke e paralajmëruar për një kohë të gjatë.

Kënga është në një ritëm të ngjashëm si të gjitha këngët e  saj, me një videoklip me shumë të rinj dhe vallëzim./Indeksonline/