12:24 / E Premte, 14 Shtator 2018

Dafina Zeqiri shkëlqen në foto sesionin e fundit

Këngëtarja Dafina Zeqiri jo vetëm në muzikë por edhe në foto sesione po tregohet fantastike, transmeton Indeksonline.

Dafina në foto sesionin e fundit ishte e veshur me një fustan të hapur me ngjyrë të zezë, që i vinte në pah tatuazhet dhe e bënte të dukej shumë tërheqëse.

Në anën muzikore Dafina gjatë verës publikoj këngën ‘Kalon’ me reperin Lumi B, që pati një sukses shumë të madh.

Kurse së shpejti të publikojë këngën e re që do të jetë bashkëpunim me reperin Noizy./Indeksonline/