23:54 / E Martë, 15 Tetor 2019

Dafina Zeqiri si gjithnjë, e veçantë përplot stil

Këngëtarja e njohur shqiptare njihet për këngët që sjellë, e që gjithnjë priten mirë nga publiku, shkruan Indeksonline.

‘Duffy’ siq e njohin shumica, përflitet shumë edhe për shkak të paraqitjeve të saj si dhe guximit që ka për të eksperimentuar me dukjen.

Shpesh herë ajo zë vend në mediat rozë për shkak të pamjes së saj, gjithnjë e veçantë e pëplot stil.

Njejtë ka bërë edhe në paraqitjen e fundit, kur është shfaqur me një stil interesant duke marrë mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj në Instagram. /Indeksonline/

Mos i humb