22:04 / E Hënë, 19 Gusht 2019

Dalin bikinet më qesharake në shitje, me këto asnjë mashkull nuk do ua lëshojë sytë!

Secili nga ne zgjedhim garderoben sipas dëshirave tona. Por, jo rrallë herë disa të tjerë mund të mos e pëlqejnë mënyrën se si kompletohemi me një veshje, dhe kështu edhe të përqeshin.

Në pishina ose plazh, shumë meshkujë mund t’iu provokojnë për veshjen apo format e trupit, transmeton Indeksonline. E për këtë një kompani britanike ka gjetur një ‘zgjidhje’.

Këto kostume banje po shiten duke filluar nga 44 dollarë dhe po vlerësohen si shumë qesharake.

Në rrjetet sociale shumica e blerësve është shprehur se i kanë blerë thjesht për t’i bërë shaka dikujt, por nuk janë të pakta ato që kanë deklaruar se me këto lloj veshjeje ndjehen më pak të ngacmuara nga djemtë në pishina. /Indeksonline/