13:07 / E Hënë, 04 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Dalin pamjet, ja si u thyen dhe u grabitën zyrat e këtij televisioni [Video]

Dy persona, me kapuç në kokë kanë thyer dhe më pas grabitur zyrat e Zjarr Televizion në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës dhe është denoncuar në polici.

Siç edhe duket në pamje grabitësit kanë marrë të paktën 2 kamera që ndodheshin në studio. Nuk dihet se çfarë kanë marrë tjetër.

Pamjet e grabitjes janë bërë publike nga vetë televizioni.

‘Ku po jetojmë?!

Kur grabitet një televizion i pajisur me kamera sigurie, çfarë ndodh me qytetarin e thjeshtë?

Grabitja nga fillimi deri në fund’, shkruhet në faqen e Facebook të Zjarr television.