09:54 / E Diele, 19 Nëntor 2017

Dalje e vogël e votuesve në Kaçanik (Foto)

Qytetarët e Kaçanikut edhe njëherë votojnë për të parin e komunës.

Mirëpo, deri në këto momente dalja e votuesve në qendrat e votimit nuk është e madhe.

Krahasuar me zgjedhjet paraprake, në Shkollën Fillore “Emin Duraku” në Kaçanik dalja e votuesve është e vogël.

Sic raportojnë ekipet në terren të Indeksonline, qendrat e votimit janë hapur me kohë dhe deri me tani nuk është shënuar asnjë incident./Indeksonline/