09:05 / E Enjte, 22 Gusht 2019

Daphne Joy, elegante dhe joshëse, në orët e para të mëngjesit

Modelja e njohur, Daphne Joy ka treguar elegancë që në orët e para të mëngjesit.

Ajo ka sjell një imazh të ri në ‘Instagram’ teksa ka mahnitur me dukjen e saj plot sharm, shkruan Indeksonline.

32- vjeçarja shfaqet teksa po e shijonte kafenë e mëngjesit, e veshur me një fustan të lehtë dhe me shumë stil.

“Kisha 1 milion plane, por ti më thirre dhe tashti jam e lirë”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Ndryshe, ajo është nënë beqare e një djali./Indeksonline/