19:24 / E Enjte, 24 Tetor 2019 / indeksADMonline

Dardan Berisha në formacionin e javës në FIBA Europe Cup

Prishtina dje mposhti me rezultat të thellë 93:74 Apoel Nicosian nga Qipro.

Ai që shkëlqeu në këtë takim ishte Dardan Berisha i cili realizoi 32 pikë duke shtuar edhe tetë asistime dhe dy topa të vjedhur, transmeton Indeksonline.

Me këto statistika, Dardan Berisha ka bërë që ta zë një vend në formacionin e xhiros së parë në FIBA Europe Cup./Indeksonline/