17:02 / E Mërkurë, 08 Dhjetor 2021 / AD

Dashuri e madhe, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck çdo kund bashkë

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck janë parë së bashku duke shikuar ndeshjen e NBA ne Los Angeles.

Në një moment gjatë lojës ata u panë ulur pranë basketbollistit LeBron James, transmeton indeksonline.

Jennifer Lopez & Ben Affleck Sit Court Side at Lakers Game!: Photo 4675196  | Ben Affleck, Jennifer Lopez Pictures | Just Jared

Ben dhe JLO u rikthyen së bashku në fillim të këtij viti./Indeksonline/

Jennifer Lopez dons double denim as she packs on PDA with Ben Affleck  courtside at LA Lakers game - 247 News Around The World