07:39 / E Premte, 27 Nëntor 2020 / M. M

Dashuri si në përralla? E gjeni te personat e këtyre shenjave të horoskopit

Demi

Shenja që nuk e humbet kurrë durimin në dashuri dhe i kushton vëmendje çdo detaje tek partneri.

Bricjapi

Që duket i ftohtë në pamje të parë, por nuk është kështu. Partneri i  kesaj shenje është dëshmitari më i mirë për të treguar se sa dashuri merr.

Peshorja

Krijon një dashuri përrallore kur dashuron vërtet. Është i gatshëm të jetë plotësisht besnik dhe i sinqertë.

Dashi

Nuk janë tolerantë, ama kur dashurojnë e lëshojnë dorën dhe zemrën. Janë të gatshëm t`i jetojnë lidhjet intensivisht.

Gaforrja

Me Gaforren duhet kujdes. Xhelozia e kesaj shenje është po aq e madhe sa nevoja për të dashur dhe për t`u dashur. Ndaj mos e zhgënje.